| PaulDaan a întrebat:

Ce farse as putea face in excursie?

Răspuns Câştigător
| AikkoxD a răspuns:

Pune-le sare în suc. Vopseşte-le sprâncenele albastre, când dorm.(ia nuanţator, spray, nu vopsea permanentă). Du-te cu un prieten undeva prin pădure, şi pune pe altcineva să bage sunete d'alea horror, şi tu fă-te că dispari/cazi undeva. Ţipi, alea alea. Ăla de lângă tine ori o să facă pe el, ori o să plângă.
Când doarme una, o scoţi cu tot cu pat/saltea afară, sau o scrieţi pe faţă.
Presupun că n-ai mai mult de 12 ani de pui asemenea întrebări, aşa că ţi-am dat farse pentru vârsta ta.

6 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Nu merg în excursii.

Răspuns utilizator avertizat
| AikkoxD a răspuns (pentru BuzunăricăBuzunărașᶅᵒᴥᵒᶅ):

Excursiile se ţin la mine acasă.

| Musique a răspuns (pentru AikkoxD):

Credeam că sunt singura care preferă să stea acasă.

Răspuns utilizator avertizat
| PaulDaan explică:

Va rog ca raspunsurile sa fie ce le pot face colegilor!

| AikkoxD a răspuns (pentru PaulDaan):

Pune-le sare în suc. Vopseşte-le sprâncenele albastre, când dorm.(ia nuanţator, spray, nu vopsea permanentă). Du-te cu un prieten undeva prin pădure, şi pune pe altcineva să bage sunete d'alea horror, şi tu fă-te că dispari/cazi undeva. Ţipi, alea alea. Ăla de lângă tine ori o să facă pe el, ori o să plângă.
Când doarme una, o scoţi cu tot cu pat/saltea afară, sau o scrieţi pe faţă.
Presupun că n-ai mai mult de 12 ani de pui asemenea întrebări, aşa că ţi-am dat farse pentru vârsta ta.