| MissAvocado a întrebat:

Ce farse as putea face prietenilor de 1 aprilie happy?

5 răspunsuri:
| Elena_5999 a răspuns:

Ai putea lua o creta si o piatra si coloreaza piatra, si intreabale daca vreai o creta, dar tu dale piatra colorata.

| Awwwww a răspuns:

Te prefaci ca plangi(de la o ceapa) si spui ca a murit cineva din familie big grinbig grin

| OurGeneration a răspuns:

Pai bagi un pachet de mentosane intr-o sticla de cola pe jum` plina si ii zici la unul sa te ajute sa deschizi sticla...si POC!

| bebynutza a răspuns:

Pai E mai veche ideea dar inca functioneaza. Lipeste cu superglue o moneda pe strada sau in general intr-un loc pe unde trec multi oameni. Apoi stai pe undeva pe-aproape si priveste cum isi rup unghiile incercand sa ridice moneda.

laughing e amuzant am fqt la sch la mine la profa de istorie care e mai grasalaughing