| PapushaDeCristaL a întrebat:

Ce farse mai stiti`? sau mai bine zis ce farse as putea sa le fac prietenilor, colegilor... familiei?

2 răspunsuri:
| trifescugabriela a răspuns:

Eu am facut o farsa unui fost prieten ceva gen: l-am sunat si l-am intrebat, buna ziua sunteti irinel ionutz? si el: da si eu: aaaaaaa a fost mai usor decat credeam! rolling on the floorrolling on the floor si am crapat de raslaughing!

| Laurretta a răspuns:

Cauta pe youtube farsele lui buzduganu. poti lua cateva idei de acolowinking