| anonim_4396 a întrebat:

Ce film de groaza care v-a speriat cel mai tare?:-D

Răspuns Câştigător
| Tigro a răspuns:

Samara the ring.laughing
Am dormit dupa aia 2 nopti cu mama laughing Si am 16 ani.laughing

22 răspunsuri:
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Au fost The Grudge 3 si Mirrors.
Brrr.

| Derye a răspuns:

Vrei sa vezi un film de groaza adevarat? Urmareste: The number 23!
Nu se stie de ce, dar de fiecare data cand ai tangente cu filmul asta vezi peste tot nr. 23 chiar si acum cand m-am uitat la ceas era 32 (inversul lui 23). Nu iti zic experientele mele personale, iti recomand filmul cu cea mai mare placere.

Enjoy!

| evoke a răspuns:

The Grudge. straight face Urmat de Paranormal Activity si One Missed Call.big grin

| ForbiddenLove a răspuns:

De obicei nu ma sperie filmele horror dar unul m-a speriat cat de cat...se numeste dead silence (liniste mortala) uite aici mai multe despre acest film http://www.cinemarx.ro/......90734.html

| Angiutssa a răspuns:

Pana acum, Orfana.

| greenish a răspuns:

The grudge 1, Drag me to hell si House of wax

| nairpic a răspuns:

A fost unul pe kanalD cu un baietel care cand era mai mic nul acceptau nicio fata! si cand a crescut a inceput sa le omoare pe fiecare in parte intr-un mod mai groaznic! dar de fapt la sfarsit mi-am dat seama ca de fapt nu el le omorase ci alt tip! e sunt mai multe filme chestia de speriat e cum le omora foarte tragic! si mai sunt vinerea seara pe discovery scary movie nu-s asa de speriat dar sa zicem! tie?

| andrei95 a răspuns:

The exorcism of emily rose

| EvaTramell a răspuns:

Jennifer`s body, the unborn, laid to rest...

| WatswovskyvonAle a răspuns:

Pot sa zic ca noaptea macelului, exorcistul, drag me to hell.

| Rebe97 a răspuns:

The messengers 1 dar poate dc atunci cand m-am uitat la el eram foarte mica pentru ca acum nu mi se pare nu stiu ce... Dar mie imi plac toate filmele de groaza dar cel mai interesant mi s-a parut Orphan

| AT a răspuns:

Desperate attempt

| Ad3lyna_8426 a răspuns:

Buna!
Cel mai infricosator a fostbig grinoom.
Brrrrrrrrr! Nu vreau sa-mi amintesc!:O
Al tau care este?

| me0ank a răspuns:

Pe mine m-a speriat cel mai tare filmul Paranormal Activity. Muream de frica sh era ora 2 dupa-masalaughing Merita vazuthappy

| alexutzu_7440 a răspuns:

Dead Bird,
One missed call

| andrei995 a răspuns:

Nici unu in special dar cel care ma scarbit cel mai tare a fost THE HUMAN CENTIPEDE

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai mie mi-au placut si m-au speriat : the unborn
Prom night

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

The Ring.Nu am mai putut dormi o saptamana dupa ce l-am vazut.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca "I am legend", e vechi, (2007), dar e supee, mai ales ca o sa te tina in suspans in continuu, tot filmul laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

DA eu nu ma sparii la nici unul!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E ala ...nu ma musca de fund ca tippppppp

| Xav a răspuns:

Pai. nu ma sperii prea usor.

dar merge Drag me to hell laughing