doiny
| doiny a întrebat:

Ce filme noi ati mai vazut?

Răspuns Câştigător
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Am vazut un film foarte amuzant de animatie Horton Hears the Who. Este vorba de un elefant care reuseste sa comunice cu o comunitate invizibila celorlalti fiind microscopica si pe care incearca sa o protejeze... Am murit de ras. M-a dus cu gandul la alte lumi de care nu suntem constienti... Oricum a fost funny

5 răspunsuri:
| LuS[z] a răspuns:

pai twilight e nou si e misto mai e another cinderella story wall e bedtime stories

| monicaclaudia a răspuns:

Seven Pounds
yes man
Journey to the Center of the Earth( in 3 d) e super
sincer merita vazute
parerea mea ))

| miha2010 a răspuns:

don't mess with the zohan cu andy miller

| andrada_8748 a răspuns:

Iti recomand TAKEN cu Liam Neeson, super film. Cauta BODY OF LIES si BOLT. Vizionare placuta!

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare! Am vazut The Croods in 3D.O zi frumoasa sa ai