| AlexutuDeiu a întrebat:

Ce hobby aveti.(la urmatoarele intrebari)Funda cel mai distractiv1
1. Ce faceti de obicei imediat cum intrati pe calculator
2. Ce faceti acasa cand va plictisiti
3. Ce faceti "cand aveti pofta de viata" ca sa zic asa

11 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

1. Deschid 4- 5 ferestre si mess-ul.
2. Ma ocup de unul din proiectele mai laborioase. Sa ii dau inainte ca intr-o zi sa ajung si sa il duc la implinire.
3. De obicei sunt amuzat de viata din jur si de stresul altora. Dar e doar un flash. Dupa ma trezesc si vad ca am ras de fapt de mine. Ca si eu traiesc acelasi stres zi de zi.

| mgtow a răspuns:

1. Intru pe TPU
2. Ma joc la ps3 sau vad un film pe pc
3 Viata asta m-i-a dat destule pofte asa ca stau si suport clipele din fiecare minut

| G a răspuns:

1. intru pe mess si pe facebook.
2. intru pe forumul softpedia si citesc tot felul de topicuri de la aria fun ca sa ma amuz. laughing
3. ies afara in curte si ascult muzica.

| Th3eo a răspuns:

1. Mai intai intru pe mess si apoi pe TPU

2. Stau la PClaughing

3. Ies in oras cu prietenii

| 인스피릿 a răspuns:

1. Ce faceti de obicei imediat cum intrati pe calculator?
Astept sa se conecteze internetul, pornesc jocul, ma joc. Daca am chef intru pe mess sau pe TPU, daca nu xD Ma joc toata ziua.

2. Ce faceti acasa cand va plictisiti?
Imi plang de mila pentru ca sunt plictisita.

3. Ce faceti "cand aveti pofta de viata" ca sa zic asa?
Ies pe afara, imi binedispun prietenii si incerc sa ma simt bine.

| ForbiddenLove a răspuns:

1.cum deschid calculatoru intru pe mess indiferent daca vorbesc sau nu, iar apoi verific intrebarile pe TPU laughing... apai nu stiulaughing (depinde ce am chef sa fac)
2.citesc,ma uit la televizor, ma uit pe pereti, ma uit la un film, vorbesc cateva ore cu prietena mea sau ii fac o vizita ca imediat o sa imi treaca plictiseala(depinde ce am chef sa faclaughing)
3.ies pe afara cu prietenele mele, rad, glumesc...ma prostesc, daca sunt la cineva acasa dansez laughing

| magicianul19 a răspuns:

1. TPU prima oara apoi pe mess
2. vb cu prieteni, joc poker, dorm., muncesc
3. ies cu prieteni la distractie, ascult muzica, ma plimb prin parca,

| ZumZz a răspuns:

1.Cum intru pe calculator intru pe messbatting eyelashes apoi pe TPU, si pe multe alte site-uri... ori mai editez poze ori mai fac un filmulet big grin a dah si ask muzicawinking
2.Pai imi sun cei mai buni prieteni si dau un party laughing
3.Pai incep sa sar in pat, sa dansez, mai bag cate un dnbbatting eyelashes
winking

| Winniee a răspuns:

1.Pai intru pe mess/TPU/hi5 si ce se mai poate ma uit la un filmstraight face
2. Fac cacalaughing
3. Dau din caplaughingsi cantlaughingsi dansezlaughing)si ma fatailaughingchicca chica chica uu uuulaughing
si la hobby.Pai de obicei fac cacalaughingappoi trag apalaughingapoi ma spal pe maini incep sa rad si dansezstraight face

| Al3xXXxx a răspuns:

1. Intru pe mess si ma cert cu un prieten.

2. Tema la mate, clar laughing)

3. Dorm laughing

| Diana_6039 a răspuns:

1.Intru pe TPU si pe mess!
2. Dansez sau vorbesc cu prietenul meu cel mai bun pe mess!
3.Ies afara, rad, fac glume si ma distrez maxim!