| YuiChan a întrebat:

Ce hobby aveti voi? si de ce? ce faceti in timp liber?

Răspuns Câştigător
| Florinaaaaaaaa a răspuns:

Hobby: rolele,bicicleta,innotul,voleiul,cititul,jocurile pe calculator,desenatul[vara]; sa ma arunc in frunze,sa ies in parca sa fac poze[toamna] sa ma dau cu patinele,sa ma joc in zapada, sa fac oamanei de zapada, sa ma bat cu fetele si baietii in zapada[iarna] toate aceste lucruri imi plac deoarece imi ocupa timpul si nu ma plictisesc! asta fac eu in timpul liber dar si in timpul saptamanii [cand am timp] apropo...primavara stau in casa si fac origami, sau desenez nimic altceva!laughing funda?happy

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ma joc la PS3, stau pe internet, imi place sa conduc (cu cat mai lung e traseul cu atat mai bine) si atat.

| NOinformation a răspuns:

Ei bine eu in timpul liber iti cer o fundita [chiar acum] big grin--Ies cu prieteni la un film.in parc.pe afara.caut baietiibatting eyelashes. Hobby`ul meu.s strik tastatura de la laptop big grin si ascult muzica big grin

| cinevaaaaa a răspuns:

Eu am...a joc afara

| DjStefanuck a răspuns:

Calculatorul,Bicicleta,Sa ma plimb cu prieteni si multe altele

| Theanda a răspuns:

Sa ma gandesc... a...bicicleta,innotul,volei,cititul,jocurile pe play saison 3 si calculatorul sa stacu cu prietenii si sa siu sexy!