| anonim_4396 a întrebat:

Ce i-ați recomanda unui puști de 12 ani ce se plictisește?
Săptămâna asta, ca după știu ce să fac, la mine școala nu incepe pe întâi, in fine (asta nu înseamnă ca stau mai puțin decat cei din ro si sunt redus mintal happy )

18 răspunsuri:
| XxxSmilexxX a răspuns:

Cauta-ma pe Instagram @nu_am_nicio_idee si ne imprietenim.Sunt fată? u know what i mean

| brokxy a răspuns:

Joaca Roblox, Transformice, Minecraft daca nu stii jocurile ti le recomand sa le incerci si Team Fortress 2 pe Steam

| Ineys a răspuns:

Sa iasa si sa se joace afara ca inca-i vara si cald.
O sa-i vezi pe astia cu abureli gen "Citeste o carte, mai invata ceva, etc etc". Nu te lua dupa ei, ai timp de astea cand n-o fi vreme de iesit din casa. Acum profita de ea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru brokxy):

M-as juca dar nu am internet (stau pe date si s-au terminat sad ) insa peste o săptămână ma voi muta, si voi pune wifi, așa ca nu pot sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Ineys):

Well nu am cu cine, ma voi muta, așa că până vara viitoarea nu pot... sad

| mgtow a răspuns:

Miscare 2h pe zi daca poate, si ocupatie in casa invata sa faci mancare vorbeste cu maicata sa te instruiasca de acum pentru ca nu stii ce te asteapta in viitor. Mai poti citi carti gen comics

| brokxy a răspuns (pentru anonim_4396):

La peste 35 de grade nu ti-as recomanda din pacate sa iesi afara. E cald de mori. OH Daca ai parinti de treaba spune-le sa mergeti la ceva piscina sau mergi cu ceva prieteni, rude

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru XxxSmilexxX):

Well, o sa te caut din plictiseala.

| giyongchyz a răspuns:

Ieși cât mai mult pe afară, acum cât ești copil. Trebuie să găsești tu vreo persoană cu care să-ți petreci timpul, o rudă, orice. Du-te la piscină, plimbă-te, distrează-te.winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru brokxy):

Nu-s în ro, aici unde locuiesc eu sunt si 40

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru giyongchyz):

As vrea eu, dar poate vara viitoare.

| christine99 a răspuns:

Counter strike online sau orice alt joc online, o sa vezi ce repede trec orele.

| Bizon95 a răspuns:

Apucate de world of warcraft
pana la nivelul 20 pur pe gratis
apoi ai o luna pe gratis
dupa care te-au prins si nu mai scapi big grin

| ConnorRK800 a răspuns:

Daca parintii tai stau OK cu bugetul, roaga-i sa-ti cumpere un PS4 (daca ai deja unul, si mai bine) si joaca-te urmatoarele titluri geniale:

1) Detroit: Become Human
2) The Last of Us
3) Days Gone
4) The Evil Within
5) The Evil Within 2
6) Call of Duty: Ghosts
7) The Division
8) The Division 2
9) Until Dawn
10) Resident Evil 7: Biohazard
11) Heavy Rain
12) Beyond: Two Souls
13) Metal Gear V
14) Alien Isolation
15) Dying Light
16) Outlast
17) Outlast 2
18) P.T.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru ConnorRK800):

Salut, puti sa-mi dai o listă de jocuri pe pc, ca n-am ps crying, si poate o sa le joc, chestia e ca in curând ma voi muta, si voi avea internet (ca acum stau pe date)
Ms.

| ConnorRK800 a răspuns (pentru anonim_4396):

Desigur, deci:

1) Outlast
2) The Evil Within
3) The Evil Within 2
4) Dying Light
5) The Division
6) The Division 2
7) Alien Isolation
8) Left 4 Dead
9) Left 4 Dead 2
10) Call of Duty: Modern Warfare 2
11) Call of Duty: Modern Warfare 3
12) Metro Redux
13) Metro Last Light
14) The Walking Dead (joc tip serie)
15) Sniper Ghost Warrior
16) Sniper Ghost Warrior 2

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru ConnorRK800):

O aș sa încerc jocurile, însă nu-s sigur ca părinții mi le voi cumpăra, însă mi-au dat niște ideii.

| StrongHeart a răspuns:

Citit si sport sau sa invete un instrument muzical