| KittyEyes a întrebat:

Ce imi recomandati?
Ce sa imi cumpar din banii ce colind?
a) un telefon performant;
b) un mp3 player;
c) o bicicleta noua.

8 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

A)un telefon performant, b)nu se merita pentru ca oricum telefonul are si player deci ai pe ce asculta muzica.E buna si varianta c) daca iti place sa faci miscare, dar eu as alege a).

| DraGfirE a răspuns:

Pai daca nu mai ai telefon poti sa iti cumperi telefonul performant cum zici tu happy dar daca nu ai mp3 player poti sa il iei ca e si mai ieftin ca telefonul iar daca numai ai bicicleta sau nu ai poti sa o iei cand vine vara sau prin mai.

| kalimdor a răspuns:

A)un telefon performanthappy(recomand iphone sau pentru socializare un telefon chiar performant Samsung galaxy s2)

| jhonsmyth a răspuns:

Pai din cate vad eu in poza esti o copila.
Tiasi recomanda niste papushi sau Un telefon performanthappy

Răspuns utilizator avertizat
| NLsandzakNL a răspuns:

Un telefon sau o bicicleta suna cel mai bine

| Tiwis123 a răspuns:

B) un mp3 player happy

| Elenna30 a răspuns:

Buna. Eu zic sa iti cumperi un telefon. poti asculta si muzica la el deci nu iti mai trebuie mp3. si acum vine iarna.nu cred ca o sa iesi cu bicicleta la plimbare.acum depinde de ceea ce iti doresti si tu.happy