| AiDa_5611 a întrebat:

Ce inseamna cand te uiti la ceas la o ora fixa?

Răspuns Câştigător
| KlaudyaAddha a răspuns:

Daca esti superstitioasa, poate inseamna ca te iubeste cineva.(asa mi-a zis multa lume).
Daca te uiti la o ora si 59 de minute, inseamna va te-a iubit.
Daca te uiti la o ora si 1 minut, inseamna ca te inseala.

13 răspunsuri:
| User a răspuns:

. ca e ora fixa. Doar nu te asteptai sa-ti zic ca te iubeste x sau y laughing

| mika a răspuns:

Te iubeste laughing

| mika a răspuns:

Te doreste smug

| dianafofiu a răspuns:

Unei prietene i s-a intamplat sa se uite la ceas fix cand era o ora fixa si mi-a spus ca atunci cand se intampla asta, trebuie sa iti pui o dorinta.tongue

Nu stiu cat e de adevarat dar nu prea cred in chestiile astea. Nu iti aduce nici noroc nici ghinion. E o simpla coincidentabig grin

| dadaaaaa a răspuns:

Am auzith si eu cu te iubeste
de ex daca te uiti la 1 fix inseamna ca te iub un baiat/fata cu numele ce incepe cu litera a

| Cumătru de la Galați a răspuns:

Pur și simplu coincidență.

| JsBeibDOLL a răspuns:

Am auzit ca 2 lucruri :
a)ca cineva te iubeste
b) ca daca iti pui o dorinta se indeplineste

| dadolino a răspuns:

Se zice ca te iubeste cineva...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fix trebuie sa su.gi pu.la straight face Ce oameni retardati si intrebari mai retardate straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca te iubeste dar e doar o chestie de distractie ne place sa vedem sau sa auzim chestia asta :Xhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca te iubeste mi-a mi s-a intamplat sa ma iubesca cel cu litera nr 9 la ora asta ma uitam de obicei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am uitat de multe ori la ora fixa si s-a dovedit ca ma iubea cineva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca trebiue sa-ti pui 0 dorinta ...ca nu e chiar sa te iubeasca cineva...