| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna daca visezi cu o persoana care a fost inmormantata in acea zi, adica ieri a fost inmormantata o persoana pe care o cunosc si de care ma simteam super atasata, iar azi-noapte am visat cu ea...?

7 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Nimic.Nu trebuie să interpretezi visele.
De cele mai multe ori visezi lucruri obișnuite, persoane pe care le cunoști etc.
Faptul că ai visat-o când a murit, e o coincidență.Nu te speria.
Baftă!

| snzpaul a răspuns:

Pentru că te-ai gândit la ea, ai adormit cu gândul la ea, iar mintea ta, ți-a „jucat o festă"

| kzd a răspuns:

Asta pentru ca ai ramas cu gandul de la inmormantare, se spune ca visam ce gandim si te-ai gandit la inmormantare. Nu e nimic, o sa vezi ca o sa fie ok.

Răspuns utilizator avertizat