| Nixs a întrebat:

Ce inseamna daca visezi pe cineva de care iti place (il visezi ca si el te place)?

Răspuns Câştigător
| ChloeCupcake a răspuns:

Si eu visam o persoana pe care o placeam dar asta nu inseamna ca gata persoana aceea ma place daca am visat.o. Inseamna ca tii la acea persoana dar nu cred ca are legatura cu sentimentele respectivului. Sper ca te-am ajutat!

| Nixs explică (pentru ChloeCupcake):

Dar multi zic k daca visezi o persoana, acea persoana se gandeste la tine inainte sa adoarma

| pisicel1902 a răspuns (pentru Nixs):

Exista multe feluri de a interpreta visele dar de fapt nu se stie daca e adevarat sau nu.

19 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Nu inseamna nimic, doar ce vrei tu.
Numai bine.

| AnNaa67 a răspuns:

Nu te place dacă il visezi.

| Nixs explică (pentru AnNaa67):

Stiu, am vazut ca daca vysezy persoana care o placi inseamna ca s-a gandit la tine.da nu eram sigura.

| TheLittleReaper a răspuns:

Visele nu au o semnificație aparte.Vesele sunt doar proiecții ale gândurilor noastre. Dacă tu ai visat pe cineva de care îți place înseamnă doar că te gândești mult la el.Nu poți aștepta ca să-ți apară răspunsul în vis, trebuie să-l întrebi personal.

| MeConstantine a răspuns:

Din visele mele si ce am interpretat,
Daca visezi un baiat pe care il cunosti ( persoana cunoscuta ) este posibil ca sa te placa dar sa nu iti spuna si la fel si tu.
Acuma cand visul il ai se intampla ca sa nu va mai vedeti o perioada de timp si apoi cand va vedeti sa se ntample ceva ciudat. Daca tu il placi ii poti spune ca il placi si ce vrei de la el, mai ales ca ai avut visul poti face primul pas.
Acuma varianta 2 - daca nu cunosti baiatul atunci poate sa fie cineva care il vei intalni si va fi iubire adevarata. Da se intampla si vise din astea.
Acuma lasa visul si actioneaza cu incredere. Chiar daca visul vine din subconstient de obicei el este adevarat pentru ca constientul interpreteaza mai multi stimuli externi decat orice altceva, sunt multi care nu stiu faptul ca noi inregistram totul sic a informatia este acolo, ea se manifesta prin vise sau viziuni.

| Lora1 a răspuns:

Si eu am visat un baiat de care imi placea iar prietenele mele spuneau ca te gandesti mult la el sau ca si lui ii place de tine!

| bєαυтιƒυℓ a răspuns:

Nu stiu daca inseamna ceva dar cunosc multe persoane, inclusiv eu, care viseaza un baiat de care ii place.Asta este din cauza ca tu il placi.Pentru ca te gandesti la el.De-asta il visezi.

| dydysweet a răspuns:

Pai depinde de fiecare persoana eu de obicei ce visez mi se intampla fix pe dos...dar daca tie iti place de acel baiat si in viata reala nu stii daca si el te place sunt 2 posibilitati fie te gandesti prea mult la astaa si noaptea subconstientul tau continua sa faca la fel prin vis si iti reda imaginewa sau ce vrei u sa auzi sau sa se intample fie visul poate deveni realitate si intr-o zi o sa ti se intample la fel ca in visul tau...dar mai bine nu te baza pe semnificatia unui vis si fa-ti curaj ca astfel visul sa devin realitate sper ca te-am ajutat:X

| mvcxzghjjhgfdsjhgf a răspuns:

Daca visezi un baiat inseamna ca acest baiat se gindeste la tine.Eu tot am visat un baiat, in realitate lui ii plece de mine insa eu nu, in tot timpul ne vedem.

| Toxicℓσνє a răspuns:

Eu cred ca l-ai visat pentru ca te-ai gandit la el sau poate chiar ai adormit cu gandul la el. Poate te place si el, tot ce-i posibilhappy

| Truta_Cristi_2000 a răspuns:

Mie mi se întâmplă exact ce am visat

| pisicel1902 a răspuns:

Pai eu stiu ca ce visezi in viata reala se intampla opusul, dar nu stiu cred ca trebuie sa discuti cu el!

| Nixs explică (pentru pisicel1902):

Stie ca il plac

| pisicel1902 a răspuns (pentru Nixs):

Pai si el ce zice?

| Nixs explică (pentru pisicel1902):

Nimic

| Cornelia_Aursulesei_1975 a răspuns:

Presupu,eu,ca,cred in vise.

| Chiriac_Gabriel_1997 a răspuns:

Eu am visat de mai multeori baiatu de care imi place(sunt fata) dar nu sunt sigura ce inseamna