| alexx102428 a întrebat:

Ce inseamna emoticonul de pe Facebook cand râzi cu lacrimi?

8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Emoticonul Fb de la "Like" cu lacrimi inseamna PLANS puternic, nu ras. Urmatorul emoticon este revolta nervoasa.

| Samariteanul a răspuns:

Inseamna ca ceva e foarte amuzant sau ca cineva a spus ceva amuzant

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce intrebare e asta? Pe bune?

| En3Rgi a răspuns:

Ce inseamna cand razi cu lacrimi? Nu stiu..cred ca e ceva de tristete, plans etc

| Staif a răspuns:

Razi cu lacrimi ca in realitate de prostia cuiva.

| GabrielGL a răspuns:

Inseama ras plans deci ar fi ca si cum o dai din ras in plans. tragico comic...

| Lzehxo a răspuns:

Practic emoticonul ala e o fata zambitoare cu lacrimi. Deci inseamna ca rade cu lacrimi, sau plans de fericire. Se foloseste cand ceva e amuzant. Oamenii il folosesc online chiar si cand nu rad, dar cu ajutorul acelui emoticon vor sa arate ca ceva e amuzant. De exemplu: un video amuzant este postat de cineva, iar in comentarii un prieten a pus de 3 ori acel emoticon, deci inseamna ca i se pare amuzant. Sper ca te-am ajutat.

| AlinaUnikorn a răspuns:

Caaa... razi cu lacrimi