| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna ochii tulburi la un caine?

Răspuns Câştigător
| VladD2013 a răspuns:

Uite un site sper sa te ajute: http://www.ghidmedicina.ro/veterinar/semne-ale-cainelui-bolnav.html

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Vezi poate găsești pe aici.

| Andryez a răspuns:

Poate s-a imbatat... si cainele ca si omul poate avea ochii rosii laughing

| LarisaStanciuu a răspuns (pentru Andryez):

rolling on the floor Cainele este al meu si a murit broken heart

| AdelinuKozma a răspuns:

Ochi tulburi : se intampla la caini mai batrani dar chiar si la cei tineri (mai rar). Li se dilata pupila si nu mai pot vedea cum trebuie.In caz de ochi tulburi trebuie mers neaparat la un veterinar. Sper ca merit fundita! big grin