| PandaGirl a întrebat:

Ce inseamna pentru voi sarbatoarea Craciunului?

Răspuns Câştigător
| TheDevilIsHere a răspuns:

Pai cand eram mai mik.:X:X:Xabia asteptam sa plec cu colinda si cand ma intorceam aksa vedeam cadourile sub brad. cica "venea mosu"laughing

da acum tot ce cont e spiritu.cand ma gandesc a craciun m`i se face pielea de gaina:Xsunt f. happy ca a venit. as vrea sa nu se mai termine niciodata:X

2 răspunsuri:
| deiutaza45 a răspuns:

Buna pentru mine inseamna seara in care trebuie sa fii mai bun si sa fii alaturi de cei dragi :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mancare, bautura si nani.si iar mancare bautura si nani.la mine e si munca fiindca lucrez sarbatorile sa se poata odihni imparatul.craciunul meu e cand sunt liber. din 4 in4 zile.