| νєησм a întrebat:

Ce inseamna:,, sufragerie cu usa in tavan"?

Răspuns Câştigător
| Anonim69 a răspuns:

Cosciugrolling on the floor) Si mie mi s-a zis daca am usa in tavanrolling on the floorla sufragerierolling on the floor)
Ma infioara gandul asta [cosciug]

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Habar n-am! ...cred ca o sufragerie ori prea mica ori prea mare, ori gandita prost! ( sau poate se refera la podwinking )

| misterioaѕa a răspuns:

,, sufragerie cu usa in tavan"inseamna cosciug(sicriu)fundita?

| Dannyjj a răspuns:

Este vorba de sicriu!

| Afronie_Alin_1979 a răspuns:

Sufragerie cu usa in tavan inseamna cavou.ca ala e din ciment ca o cladire.cosciugul e 'palton de lemn'happy