| DjMud a întrebat:

Ce inseamna un lider? dau funda (scrieti minim 5 randuri){nu este o tema pentru scoala!}

4 răspunsuri:
| odorash a răspuns:

Un lider este cineva mai superior, seful unui grup etc.

| DjMud explică:

Toate raspunsurile sunt corecre...la tot ce ati zis voi, la asta ma gandeam si eu

| Gergyka a răspuns:

Liderul este acea persoana care are grija de alti membri al echipei el este mai superior mai destept mai inteligent decat altii daca cineva nu asculta cerile acetuia poate fi eliminat din grup seful da ordinile chiar daca e patronul unei firme sau pur si simplu la scoala ind organizam o echipa acestea sunt toate despre sef