| Marlena852 a întrebat:

Ce iti trebuie intr-o excursie de doua zile.

Răspuns Câştigător
| LeTony92 a răspuns:

Tricou, sapun, periuta de dinti, spray, adidasi de rezerva, pieptan, pantaloni, o minge daca esti sportiv/a, ochelari de soare, umbrela, sapca, casti, mancare, parfum, sosete si cam atat. Sper ca ti-am fost de folos!

11 răspunsuri:
| tenshi261 a răspuns:

Laptop, mp3, filme ..si ceva cu care sa te aperilaughing

| Snicket a răspuns:

Bani si Prezervative

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde unde te cazezi. Daca faci excursie si innoptezi in cort iti trebuie sac de dormit, perna eventual si multe acareturi. Daca innoptezi la pensiune sau hotel este suficient sa pleci dupa tine cu un rand de haine pentru schimb, cosmetice si produse de igiena, un prosop, acte de indentitate, bani, telefon si eventual un MP3 sa ai la ce asculta niste muzica. Drum bun si distractie placuta!

| Gogu06 a răspuns:

Bani, bautura si caterinca

| SmokeyEye a răspuns:

Pila de unghii,neaparat! :)

Daca mergi la hotel iti trebuie doar cartea de credit(iti dau ei halat de baie,prosop, sapun,sampon,gel de dus).
Nu te pot ajuta daca nu dai detalii.(unde o sa dormi-cort,gazda-hotel...)
In mare, ai nevoie de un partener, sau o gasca- cu care sa te distrezi. Un gps, telefon, incarcator...

http://www.a1.ro/......09850.html

http://drumliber.ro/ce-iau-cu-mine-in-excursie-cum-planific-o-excursie/

Răspuns utilizator avertizat
| Patyi a răspuns:

Laptop, filme, carti de joc, casti de ascultat muzica...

| luliluli a răspuns:

Depinde unde mergi in excursie... daca pleci in excursie si stai la hotel, mananci la restaurant, etc. ai nevoie de bani si de schimburi pentru o zi. Daca pleci in excursie cu cortul, ai alte necesitati. Unde pleci?

| DragosGr a răspuns:

Laptop(cu filme si jocuri), carti de joc, dulciuri(chpisuri, suc),(fundita?).

| danyk7 a răspuns:

Durex happy

| Ciuka a răspuns:

Sa ai sange in ****... si sa te ai cu cine sa te distrezi