| anonim_4396 a întrebat:

Ce jocuri cu ferme stiti? Am avut un joc mai demult si nu mai stiu cum se numeste... poate ma ajutati voi happy

106 răspunsuri:
| ViVi a răspuns:

Http://www.playfirst.com/game/farm-mania
uitate cum e jocu este vorba despre o ferma in care ai grija de animale si plante si trebuie sa faci bani ca sa cumperi obiecte pentru ferma
succes la joc

| ViVi a răspuns:

Nu se numeste farm mania super scuze sa nu crezi ca asa se numeste am scris eu ca e super jocu
scuze ca nu mam exprimat bine
kiss

| ViVi a răspuns:

Oricum e super jocu incearca tongue

| ViVi a răspuns:

Farm mania super

| c0rn3l1uss a răspuns:

Farming simulator 2009....the best...are grafica foarte bunathumbs up

| Alëxąndŕą a răspuns:

Farm frenzy dam mie funda te rog ca eu n-am primit vreau macar unaaaaaaaaahappyhappyhappyhappyhappy

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Zoo tycoon?happy

Răspuns utilizator avertizat
| darielle a răspuns:

Barn buddy, farmerama, farm ville

| Haydee a răspuns:

Aaa si mie imi placeau:D(imi plac:)) ) jocurile cu ferme.
Preferatul meu: :D
http://jocuri.clopotel.ro/xx6vzwcz/The_Farmer/
Dar mai cauta:
http://jocuri.clopotel.ro/index.php?module=cautare
sau
http://www.ejocurigratis.ro/games/411/afaceri-cu-fructe.html
Aww...nu prea mai am idee dar mai cauta pe google;)
Succes!

| afrodita17 a răspuns:

Pai este farm frenzy 2... iar cel mai recent joc aparut este farm frenzy 3...

| Claudiu44 a răspuns:

Farmerama

| papatukjatlekjulk a răspuns:

Alice greenfingers 1 si 2 e cel mai tare!

| Marialy a răspuns:

Farmerama cumva uite site-ul http://www.farmerama.com/

| bambum a răspuns:

Uite si aici niste jocuri cu ferme http://www.play-zone.ro/jocuri-ferma.html
Pe mine ma distreaza mult Youda Farmer http://www.play-zone.ro/youda-farmer.html

| criss:) a răspuns:

Farm frenzi 2 sigur sau farm frenzi pizza party cred ca asa se numeste. sper sa ti fiu de ajutor:*

| SakuraTheCherryBlossom96 a răspuns:

Incearca Magic Farm sau Farm Frenzy. incearca site-ul asta in caz ca vrei Magic Farm http://www.myplaycity.com.Jocurile de pe site-ul asta sunt fara timp. Dar din pacate nu mai stiu site-ul de unde nu poti sa iei Farm Frenzy.

| spin a răspuns:

Frenzi farm sau ceva de genu stiam unulwinking

| dya26 a răspuns:

Farmerama sau monehil empire

| raza-de-soare a răspuns:

Farm frenzy, farm frenzy 2, farm craft, farm frenzy pizza party, farm mania, farmer jane... e tot ce stiulaughing

| coolgirl16 a răspuns:

Paiiii. incearca pe facebook sau pe hi5,, barn buddy'' e suuper :* bafta

| RalucutzaX a răspuns:

Farmerama?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@aNa stai linistita ca am inteles happy Mersi mult dar nu e acela jocul straight face Mersi oricum kisskiss

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@aNa il stiu tongue il am si imi place tongue

@Haydee am cautat si pe google... dar nu l-am gasit sad mersi kiss

@spin il stiu dar nu e ala sad

@nickname nu e sad mersi oricum kiss

@crissu stiu jocul si il si am tongue

@afrodita17 il stiu si il am tongue si 1 si 2 si 3 tongue

@Aila_sakura2009 nu e magic sad iar celalalt il am tongue mersi oricum kiss

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ranch Rash, Farm Craft, Farm Frenzy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie imi place farm frenzy. Dar creaza dependenta.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ferma lui mei

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va rog din suflet sa-mi dati si mie jocul farm frenzy 3 sa il am in pc sama pot juca cand am timp ma poate ajuta cineva?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fram frezy