| Nume a întrebat:

Ce jocuri cu impuscaturi in afara de Counter Strike, Delta Force, Kill Swice care e misto si cu unpic de strategie stiti?

8 răspunsuri:
| yoo23 a răspuns:

Crysis
crysis warhead

| Fluture a răspuns:

Unul Serious Sam, in Egipt. laughing
Nu prea e de strategie. dar mie una imi place.winking
Altele nu stiustraight face
Sorry.
Dar bafta in continuare>big grin

| ReaPer_6576 a răspuns:

Deci call of duty 1 si 2 (pentru pc mai slabe, cu o grafica nu chiar buna, dar un story foarte impresionant0, call of duty 4(GRAFICA EXCEPTIONALA trebuie sa ai minim 512 mb ram si 156 la placa video ca sati mearga pe low)cod 5(asta iar un joc foarte frumos)si CALL OF DUTY 6(care m-a impresionat foarte mult...sincer a fost cel mai frumos joc care l-am jucat o data. CEL MAI MISTO COD 4EVER, mai ales sfarsitu foarte tragic... daca vrei strategie incearca splinter cell total war
si cam atat sper ca ti-a placut si ti-a fost de folo raspunsul meuhappy

| .::CyBeR::. a răspuns:

Battlefield 2, Battlefield Vietnam etc
Call of Duty 4, 5, 6, 7(Black Ops)
Eu zic ca sunt cele mai reusite jocuri.

| nonytzu a răspuns:

Sniper Art of Victory

Call of duty 2

Call of duty BLack ops

funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Left 4 dead e cu zombie si e super misto il adooor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toata seria Call of Dutty