| Emmanuelle3 a întrebat:

Ce jocuri de genul metin2 stiti? Care sa cresti repede, sa faci bani repede, cresti repede. Dau funddita celui mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| iNkw0w a răspuns:

Metin2 Private server adica :www.locmt2.eu www.empiremt2.eu www.metin2gx.ro www.finalongju2.com www.metin35.com parca in fine stiu multe fundita:D?

7 răspunsuri:
| adytzusiatat a răspuns:

Adventurequest, mechquest

| Madalin a răspuns:

Incearca Tibia.eu m-am jucat o vreme si nu stiu depine de cea ce crezi tu.big grin.incearcal.funda plzz

| kolcov a răspuns:

Wow, Dota

| MaRia_1799 a răspuns:

4Story... daca vrei lumi virtuale cu avatare intra pehttp://arianeb.com/more3Dworlds.htm
is lumi 3D!:D
Am sanse la fundita?:DSucces

| M4RC3L a răspuns:

Cabal online, e destul de tare.cred ce e mai tare decat metin.

| M4RC3L a răspuns:

Cabal, e super

| Alexandra_2197 a răspuns:

Mu big grin
e foarte tare love struck
fundita pls?batting eyelashes