| BlackRockShooter a întrebat:

Ce jocuri faine stiti pe facebook, si de fete si de baieti nu conteaza, ca eu ma joc multe da m-am cam plictisit de ele.

Răspuns Câştigător
| Roxxyane a răspuns:

Eu si prietenii mei de acolo le jucam majoritatea pe acestea: Happy Pets, Ninja Saga, Happy Aquarium, FarmVille, FrontierVille, CityVille, It Girl, Zoo World, Sorority Life, Zombie Lane si multe altele.

8 răspunsuri:
| ScheißeBeMine a răspuns:

Incearca FarmVille sau Totally Spies Fashion Agents

| SteauaNordului a răspuns:

Empires and allies big grin

| DieForDeathCore a răspuns:

Diamond Dash, Monster World

| SuntUnCartof a răspuns:

Sims Social
e superwinking

| Oxii11 a răspuns:

Salut! Pai sunt jocurile frumoase (pentru mine ) : Cafe Life, It Girl, Farm Ville, City Ville, Mall World. si daca vrei aplicatie : Horoscop zilinic sau Astrology

| Oxii11 a răspuns:

Si daca iti place sims 2. Este si The Sims 2 SOCIAL