| mihaela_7883 a întrebat:

Ce jocuri gen webkinz, pandanda... stiti? dau fundita pentru cele mai multe jocuri!

Răspuns Câştigător
10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Panfu, chobots, club penguin, ladypoplar, imi pere rau dar alte jocuri nu mai stiu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.soucou.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clubu marian,, worldpet,,,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu tot gasesc aceleasi jocurii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lady popular o sa-ti placa e despre moda cu o domnisoara care o poti duce la munca la mall poti cumpara diferite apartamente precum:vila casa cu piscina bloc casa normala poti cumpara aceste case sau inchiria. poti sa o duci la studioul de tatuaje sa-i pui piercing la make-up la coafor poti sa-i faci baie sa o culci sa-i decorezi casa ai in casa :baie, garderoba, dormitor camera de zi. si trebuie sa faci nivele IQ si poti sa-ti cumperi si animal de companie cu 200 de diamante diamantele le obtii platind la banca mai poti sa: mergi in parc la fittnes la piata sa cumperi mancare apa... poti chiar sa-ti faci iubit in joc ducandu-te la discoteca poti incerca sa flirtezi doar o datape zi. la inceput iti faci cont apoi alegi gura machiajul si numele domnisoarei bineinteles si poti sa-i maresti sanii buzele ochii nasul ce vrei si la inceput ai 2000 de dolari si 8 diamante succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.fantage.ro e foarte tare e nou jocul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ozzy club

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Littlest Pet Shop Online