| SmoothCrimnalnr.1 a întrebat:

Ce jocuri imi recomandati m-am plictisit de atata siteur dati-mi o lista de jocuri dinalea gen gta, max payne, godfather, mafia sa joc si eu.

Răspuns Câştigător
| Dorinel a răspuns:

Metin 2[gen gta dar in loc de masina etc...ai cai... laughing]
Matrix...
Test Drive Unlimited
Grand Theft Auto 3
Grand Theft Auto 4
Grand Theft Auto San Andreas
Grand Theft Auto Liberty City
Scarface
Driver Parallel Lines
Reservoir dogs
Transformers
True crime streets of L. A. sau true crime streets of New York
Total Overdose
Just Cause
Ultimate Spiderma

67 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Iti pot recomanda cu caldura cateva carti gen "Gramatica Academiei" sau "Indreptar ortografic, ortoepic si de punctuatie". Ai mare nevoie!

| kuka a răspuns:

Unul nice ar fi 'wanted - weapons of fate'

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Si cu gramatica cum ramane?hee hee

| Assassins a răspuns:

Prototype
GTA IV
Kingdom Under Fire II
FIFA 2010
Counter-Strike 1.6
Metin 2
4Story
The Good Father II
Mafia II
Cabal Online
Sims 3
Call of Duty 4
Test Drive Unlimited 2
Assassin's Creed II
Assassin's Creed Brotherhood
Need for Speed Hot Pursuit
Prince of Persia 4
Hallo
Mortal combat 4
Lineage II
Mount&Blades Warband
Rome Total War
Perfect World
World of Warcaft(WoW)
Just Cause 2
GTA Ballad of Gay Tony(or Thony nu stiu)
Mas Effect
Dragon Age origins
Dragon Age II
Diablo 3
Star Wors:The Old Republic
Batman: Arkham City
Crysis 2
Bulletstorm
Metal Gear Solid: Rising
Brink

| dragonul96 a răspuns:

Iti spun niste jocuri tari de tot: street racing syndicate; need for speed; burnout paradise; heroes might and magic; call of duty; euro truck simulator. pe astea le am si eu in pc. sper sa te distrezi.bafta

| dadaaaaa a răspuns:

Gta 4

pes 09

fifa 09

haulin

mai multeeeeeee uitate pe www.ea.com succes

| VIPER a răspuns:

Metin 2 este un joc de cocalari=un joc de ***. incearca mai bine warcraft

| TheClassicGuitar a răspuns:

Metin 2 e cel mai prost joc se il joaca toti cocalarii.

| crismany a răspuns:

Trebuia sa ne zici si ce fel de placa video ai si inca ceva si ce fel de placa ram ai adica cati rami ai sa stim ce jocuri iti dam dar infine eu iti recomand Total Overdose, 25 To life(gangsteri deaste)gta 3, gta4, gta vice-city,gta san andreas,samp asta e gta san andreas multiplayer,G-force,Mount and Blades,Infernal, Mafia 1, Mafia 2, The Godfather 1, The Godfather 2, The Punisher, Spider-Man 2, Just Cause 1, Just Cause 2, Prince Of Perisa toata seria, Elder Scrol de la 3 in sus ca 1 si 2 sunt naspa,Fable The Lost Chapters, Fable2, Fable3, Lego Star Wars 1 si 2, Star Wars Jedi Kinght Academi si Jedi Outcast,No one lives forever, Second Sight, Max And The Magik Marker. Cam atat am avut de zis sper ca ti-am fost de ajutor

| SLeVeN a răspuns:

Daca vrei sa joci ceva cu adevarat bun incearca World of warcraft... joc online nu ai cum sa te plictisesti de elwinking.

| SmoothCrimnalnr.1 explică:

O lista.

| SmoothCrimnalnr.1 explică:

Taci am 8 ani ma m-am saturat de carti am citit 200 de povesti.

| SmoothCrimnalnr.1 explică:

Scuze n-am vrut dar sunt in Italia in loc sa am liber eu citesc mai lasati-ma in pace cu cartile

| SmoothCrimnalnr.1 explică:

Mai multe jocuri.

| SmoothCrimnalnr.1 explică:

Nu mai bagati gramatica in seama.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://ggb.ro/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost fan si inca mai sunt. A fost cool. Imi pare rau ca murit.
Dumnezeu sa-l odihneasca! Asta e viata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca metin 35 sau metin 2 super marfa jocu sau cs 1. 8

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da intra pe www.dmgteam.com si gasesti numai jocuri belea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2 laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joaca metin2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu alte jocuri dar si in genul alora inceraca sa joci metin2ro gta san andreas gta vali city gta vice-city resling2009 si va rog sa imi recomandati si mie niste jocuri ca m-am plictisi dde metin2 ca nu pot sa trec lv 28

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

GTA San Andreas Wheelman(foarte greu de gasit ) Mafia 2 GTA 4 Max Payne 3 ...etc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fifa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba ati recomand cel mai bun joc pentru varsta ta co ocazia asta agati si fete laughing sotronu tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este cel mai tare cantec al lui michael jackson. Te iubesc michael jackson!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niste filme porno

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma daca te vei apuca de metin 2, sa stii ca e un joc pentru pustii astia de prin clasa a 3, dar ma sunt si servere online din astea speciale sa le denumim noi, dar daca vrei sa joci un joc misto iti recomand sa-mp e un san andreas multiplayer, sau servere de MU ONLINE asta sa o scrii pe google, si daca mai vrei si alte jocuri gasesti pe www.computergames.com sau www.gamespot.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o melodie foarte tare la fel ca si artistul.SmoothCriminal este una din melodiile mele preferate.Este super!