| Deeny a întrebat:

Ce jocuri mai stiti online multiplayer dar fara descarcat...

5 răspunsuri:
| slayer666 a răspuns:

Castle of heroes.
inca nu l-am incercat dar o sa il incerc imediat. mi se pare interesant:)
http://en.heroes.gpotato.eu/
Spor:)

| 09Viviana a răspuns:

Mi-ai zis uh un joc frumos dar nu pot sa ma loghez te rog sa ma ajuti daca vreibig grin

| Deeny explică:

Sa stiti ca am cautat pe google si am gasit multe dar cum sa zic doar vreo 3 interesante si captivante sunt fata nu imi plac cele 2 jocuri daca stiti ceva mai ca webkinz, foopets, ikariam sau lady popular ceva de genu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tanoth preferatu meu insa nu stiu daca e genul tau

| MikeyKookie a răspuns:

Crystal saga
transformice
transfortroll
transformica
club penguin
pandanda
panfu
star dool
our world
down world
vegas world
wooz world

sper ca am fost de ajutor plz FUNDA happy