| alexthebest2000 a întrebat:

Ce jocuri multiplayer ati jucat voi?

Răspuns Câştigător
doiny
| doiny a răspuns:

Need for speed, counter strike, bomberman, etc

18 răspunsuri:
| Covrigel a răspuns:

World of Warcraft (pe oficial), Lineage 2 (pe DEX in mod special), Killing Floor, Warcraft 3 si tot ce tine de el cum ar fi DOTA, si multe altele dar ma plictisesc sa le scriu pe toate.

| otypa a răspuns:

Eu nici unul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Katsuro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am jucat multe tin minte unu cu sirene tot asa categoria multiplayer

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am jucat metin doi si mai joc am jucat cunter strike am jucat si mai joc fifa 2007-2009 online si cabal online pentru cei interesati de metin si fifa luati id:antonio_sallas@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unu cu sirene, cu niste luptatori, etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Warcraft burning crusade

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am jucat multe depilda metin 2 us, counter strike, naruto mini dar cel mai tere e perfect world care poti face orci : inoti, te transformi, prinzi animale in padure si le calaresti, te sui pe testoasa oricum e super, dar si metin mia ocupat ceva din viata cu magiile cu alte chestii dar mie sila sa mai joc k cresc greu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca AoE II, Rise of Nation.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adventure of quest

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2 RO

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici unu

| Alexu2004 a răspuns:

Minecraft,Counter-Strike,Saint's Row The Third, Colin Macree Raly 04, The dirt, Gta san andreas, Gta Romania vice city, Crysis 1, 2, Comandos strike force, Panzers 1, Panzers 2, Company of heroes 1, 2, Call of duty 4. Funda?

| Dăăăh a răspuns:

Nu joc.

| alexandru99 a răspuns:

WoW, dota, Cod4, si jocu meu preferat cabal online care vrea sa il ajut la cabal id me alex_pitbulu98

| alexandru99 a răspuns:

Dota online

| alexandru99 a răspuns:

Cabal online :Jocu Meu Prefereat : invat player Cabal Contact id alex_pitbulu98 care sunt interesati... mersi big grin

| hotoke a răspuns:

Counter strike, 9dragon, metin2 com, metin2 ro, project torque, gunz, word of warcraft, free realms, club penguin, panfu, rusian army si inca doua.