| Aly2 a întrebat:

Ce jocuri online stiti? Cele mai faine primesc funda!

Răspuns Câştigător
| Deeiutss a răspuns:

Farmerama,foopets,battle of the immortals,fiesta, metin 2, 4story, http://mmohut.com/aici ai toate jocurile online din lume,runes of magic, conquer online,Uncharted Waters, Dungeons & Dragons, Jade Dynasty etc. fundita?

16 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| LemonCandy a răspuns:

Stardoll, ourworld, friv, agame, monopoly online, cube crash, games, farmerama
Si mai sunt jocuri cool pe hi5 si facebookwinking

| koko a răspuns:

Pentru fete e misto lady popuar,miss bimbo, it girl(pe facebook)

iar pentru baieti metin2, cs,

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Silkroad online, cabal, metin2, word of warcraft,archlord,perfect word, cityville, barn buddy, power socer, top eleven footbal manager

| UoatDăhFaac a răspuns:

Www.stardoll.com :> super tare :P click! fundita?

| PlayForFun a răspuns:

League of Legends europa e cel mai jucat joc din europa daca vrei sa joci fa-ti cont aici https://signup.leagueoflegends.com/......gnup/index si dupa il descarcii simplu

| BlackSakura a răspuns:

Ba cel mai bine a zis deeiutss

| Vecean_Olimpiu_1994 a răspuns:

Eu va ofer call of duty black ops sau MW3
daca vreti incercati cabal un soi de metin sau talisman sau 9 dragons eu astea le stiu va urez bafta la ales

| AndreiWolfenstein a răspuns:

Wolfenstein Enemy Territory,gta san andreas multiplayer, gta vice city multiplayer, counter strike, metin2, gta 3 multiplayer, etc.Sunt o multime de jocuri online multiplayer super!

| emanuela_3531 a răspuns:

Decii daca esti pe facebook poti juca o mie si o sta de jocuri deci:milionare city it girl(e nasol) si alte lucruri si cauta jocurile de pe good game fermer good game mafia good game.coffe...
sunt o gramada

| RazvanFrezatul a răspuns:

****

| Cristina_Botezatu_1986 a răspuns:

Http://ro.forgeofempires.com/? invitor_id=389990&world_id=ro2&ref=player_invite_link