| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a întrebat:

Ce jocuri tari stiti?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| cyufulyky a răspuns:

Toate sims-urile acumc el mai nou aparut sims3 e bestial:X

| VanPersieJr a răspuns (pentru cyufulyky):

Dar costa bani e unde il poti lua?

9 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Pe consola stiu foarte multe tari gen God of War, Uncharted, Heavenly Sword, Killzone 2, Ratchet & Clank, Gears of war 2, Halo.

| hrdcore a răspuns:

Killzone2, Need for Speed Shift, Smackdown HTCP, ETC

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Half-Life 2 cu tot cu episoadele pe care le contine. E un joc de actiune, shooter si strategie in acelasi timp, cu o inteligenta artificiala de invidiat. E cel mai tare joc! Cel putin pentru mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://209. 85. 135. 132/search? q=cache:cuAM4YOAgg4J:www.jocuri-tari.ro/+jocuri&cd=2&hl=ro&ct=clnk&gl=ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe www.jocuritari.org, gasesti numai jocuri tari :)

| Zuupass a răspuns:

Pai wow, allods, minecraft Romania, si mai stiu un site http://www.pomegame.com/ sunt jocuri tari :) sper ca te-am ajutat. sper

| piersicadulce2 a răspuns:

Lady popular, stardool, i-dress-up, moshio monster