| Popovici_Andrei_1990_onGF a întrebat:

Ce jocuri tip Conflict Desert Storm I & II stiti? Dau funda pentru cel mai tare

3 răspunsuri:
| aumih16 a răspuns:

Pai in afara de astea doua au mai fost conflict vietnam conflict global storm si conflict denied ops! ultimul a fost cam ucis de firma pivotal games! de ce! fiindca are doar doi soldati in joc! reggie lang si lincoln graves! cei doi sunt frati! singurul avantaj il constituie faptul ca la o misiune trebuie sa il salvezi pe paul foley capturat! in global storm! in global storm erau aia care erau si in desert storm! john bradley mick connors david jones! dupa disparitia lui paul foley! a fost adus un om nou in echipa o femeie! carrie sherman fiind singura femeie din jocul asta! pe langa ceilalti care erau barbati! in fine la conflict vietnam sunt alti soldati! cherry care se va numi doc dupa aceea! hoss ragman si junior!

| raduradu2014 a răspuns:

Delta force
counter strike
battlefield
Funda