| StormyNight a întrebat:

Ce jucati online in timpul liber?

Răspuns Câştigător
| Kinus12 a răspuns:

Aceste nu sunt jocuri online, dar sunt bune!, sper ca o sa-ti placa

1.Star Wars The Force Unleashed 2
2. Star Wars The Force Unleashed Ultimate Sith Edition
3.Prince of Persia The Sands of Time
4.Prince of Persia Warrior Whitin
5.Prince of Persia The Forgotten Sands
6.Prince of Persia The Two Trones
7.Mass Effect 3
8.Mass Effect 2
9.Mass Effect
10.Assasin's Creed Brotherhood
11.Assasin's Creed Revaltions
13.Assasin's Creed 2
14. Legacy of Kain Defiance
15. Legacy of Kain Soul Reaver 2
16. Legacy of Kain Soul Reaver
17. Legacy of Kain Blood Omen 2
18.Total Overdose
19.Ghost Recon
20.God of War 2

PSbig grinaca mai vrei spune-mi si iti zic!

| StormyNight explică (pentru Kinus12):

Stii niste jocuri mai pentru copii? De vreo 9-10 ani. Ca astea i le-am pus si nu-i plac. chatterbox

17 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Conquiztador.

| danimotenel a răspuns:

Conquer...

| danielaxyz a răspuns:

Slots games pe FB

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jocuri Gigolo Puternic

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns:

Nu pot sa-ti spun ce ma joc online pentru ca ma joc multe jocuri, siteul meu pref, este http://www.bored.com/

| Kinus12 a răspuns:

Nu ma joc jocuri online in timpul liber ca ala dupa mine e o pierdere de timp!
Insa jocuri pc, iti pot recomada daca vrei!(sa nu te gandesti la gen gta, ca nu aia iti recomand)

Deci vrei?

| Tchami a răspuns:

StormyNight eu joc Counter Strike 1.6 si Minecraft v1.2.5.

| GaNeA001 a răspuns:

Eu joc jocuri Manager De Fotbal browser gen : www.managerdefotbal.ro si www.trophymanager.com Daca esti baiat cred c-o sa-ti placa :D

| Youkillme a răspuns:

Ghita boamba se simte balonat!

| andy2165 a răspuns:

Angry birds - facebook

| MoneyChannel69 a răspuns:

Eu ma joc Minecraft verisiunea noua 1.3.1...si Team Fortress 2

| Nieuwenhuis77 a răspuns:

Song Pop pe facebook

| vladlord a răspuns:

Pai metin2, 4 story, league of legend, forge of empires, shacke and fidget

| IwannaBeForeverYoung a răspuns:

IMVU- supeerb, OurWorld- de asemenea, Mai joc si Lady Popular (dar nu poti sa mergi, sa te plimbi, sa vizitezi. dar in schimb poti merge la cumparaturi, o imbraci pe fata cum vrei, iti faci iubit. si multe altele). dar in special imvu si ourworld iti recomand big grin

| izzy98 a răspuns:

Eu mi-am creat propriul joc browser..www.mafiacreator.ro/MiafiaRomana este un joc de mafie. daca esti interesat intra