| RaR a întrebat:

Ce jucatori(de fotbal) credeti ca sunt cei mai buni? eu cred ca CRISTIANO RONALDO SI MESSI

Răspuns Câştigător
| Mefisto23 a răspuns:

Cristiano Ronaldo - pentru ca nu are nevoie de un Xavi ca sa fie cel mai bunwinking

8 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Messi, Ronaldo, Robben, Ribery, Lampard.
Pacat ca nu se interpune si un roman intre aceste nume mari din fotbalul european.

Răspuns utilizator avertizat
| Ea12345 a răspuns:

Parerea meaeste ca cel mai bun e Messi.Inegalabil.happy

| AddaXD a răspuns:

Eu sunt fata... dar sa stii ca verisorul meu crede exact ca si tine

| RaR explică:

Cred

| RaR explică:

Eu zic ca c.ronaldo este cel mai bun

| TDGMeebu a răspuns:

La fel ca tinewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca Ronaldo si Kaka. Dar daca si Beckham mai joaca fotbal, il includ si pe el in lista.