| andrefrancais a întrebat:

Ce mai pot sa fac in vara asta ploioasa si rece, ca ma plictisesc de nu mai pot?

10 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Să aduci vara aia călduroasă cu gagici pe plajă, poti?

| aXy99 a răspuns:

Dormi. Te duci la sala.

| gabicoo a răspuns:

Stai pe tpu.ro și răspunzi la întrebări!
happy

| laSoledad a răspuns:

Apuca-te de robotica.

| unvecin a răspuns:

Citește cărți.

În rest, așteptăm cu toții iarna. laughing

| împreunăfacembine a răspuns:

Salut!

Sunt foarte multe lucruri pe care poți să le faci și chiar ar fi păcat să dai cu piciorul trecând prin vara asta fără a nu rămâne cu ceva amintiri.

Poți să călătorești, să te joci diferite jocuri, pur și simplu să faci ceva ce pe tine te face să te simți bine.

O vară frumoasă!

| Criss569 a răspuns:

Bună!
Păi ai putea să te uiți la seriale sau descarcă aplicația Watteau. O recomand cu toată încrederea, sunt povești minunate din toate categoriile ex. (SF, Horror, Mister etc.)
Sper că te-am ajutat. O zi minunată!

| FlorinTma a răspuns:

Salut! Ai putea sa te uiti la TV, sa te joci pe telefon PUBG sau Free Fire sau sa faci ceva productiv.
Funda?

| anonim_4396 a răspuns (pentru FlorinTma):

PUBG sau Free Fire, ce idei tâmpite ai și tu.

| Gherasim_Petru_1998 a răspuns:

Dacă îți plac lucrurile noi poți să înveți o limbă nouă, fiecare e specială în felul ei:

1) Limba japoneză - este foarte atractivă mai ales datorită alfabetului și culturii;
2) Limba spaniolă - dacă o înveți, poți cânta piese de-ale lui Maluma deci... laughing
Poți învăța multe limbi care să te ajute, cumvă
Bye!