| NothingImportant200 a întrebat:

Ce melodii sau jocuri mai tari mai stiti?

7 răspunsuri:
| Dobitoc a răspuns:

Depinde de genul de muzica sau de joc.

| Zady a răspuns:

In materie de jocuri este comad and conqueer dar sincer ar fi fost mai dragut daca ai fi pus si o categorie ceva

| Ioana1984 a răspuns:

Vezi si tu ceea ce-ti place aici
www.myplaycity.com
www.zylom.com

| DaughterOfDarkness a răspuns:

Jocuri faine sunt:
- Sims 3 sau Sims 2
- De pe site-uri cum ar fi miniclip, y8 sau Games2Girls
- Club Penguin, Pandanda, Lady Popular, Ourworld, Conquiztador, jocurile de pe hi5 etc.

Unee din melodiile faine sunt:
- Replay de la Iyaz
- Billionaire de la Travis McCoy
- Ennie meenie, Never let you go, One Time, Baby, Somebody to love, Never say Never, First dance sau Love Me de la Justin Bieber
- Melodiile lui Michael Jackson sunt aproape toate foarte faine
- My first kiss de la Kesha
- California Girls de la Katy Perry
- Alejandro, Bad Romance, Pocker Face de la Lady Gaga

Mai sunt extrem de multe melodii care sunt foarte frumoase, depinde de genul care iti place.

| GeorgianaGeo1 a răspuns:

Buna wave. sunt o multime de jocuri pe agamea, miniclip, dar melodii nu prea stiu decat cateva thinking

| darikscumpik9 a răspuns:

Pai jocuri:imvu melodii:justus -te tin aproape si pe mine ma cheAMA daria

| cosmin0116 a răspuns:

Cele mai tari sunt sunt ejocuri si miniclip ca poti face trofee.