| RaR a întrebat:

Ce metine private stiti care iti da cal?

13 răspunsuri:
| คηĐЯээд a răspuns:

Hi!
Poti sa incerci Metin TIM este foarte usor de crescut. si de adunat bani.
Si iti da cal cu 500k
Daca joci 3 ore faci lv 45.
Sper ca te-am lamurit.

Răspuns utilizator avertizat
| bobo404 a răspuns:

Pai la empireMt2 pe DarkLongju iti da cal normal de la lv1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu un server privat de metin 2 daca vrei sa afli mai multe intra pe adresa de mess seno_300@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai la legendsmt2 iti da cal militar de la lv 1 si pe mercia mt2 la fel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://MerciaMT2.rg3.net si legens http://LegendsMT2.rg3.net
cal de la lv 1 ( militar) si faci lv 70 in 2-3 ore

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu un metin e cronikal iti da cal la lv 1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dinamik
big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu joc pe united am lv 75 am facut in 5 min. iti cal militar lv 30 si mai are si o mapa noua poti intra de la lv 75winking bafta sper sa iti placa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2united e cel mai tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asculta! daca vei incerca metin2united e tare joc si eu am nivel 98!
Dar mai cu stil de joc, cu pofta de a juca este metin2 ro chiar de nu este privat! Incearca metin2 united dar o sa te plictisesti! Deci ti-as propune:::: """"Metin2 ro""""" faci nivel 25""""" dupa care faci misiunea de calarie si iti iei cal"""""" te duci in temnita maimutelor si obtii medalii si folosesti medaliile pentru ati face calul armat.""""""" Si devii prin cei mai cunoscuti eroi ai metinului""""" crede-ma"""""""" Eu asa am facut!

| baicu_1517 a răspuns:

Mai am intrat pe metin2united si cand dau login in intru pe caracter si ma scoate! de ce?

| ShyLady a răspuns:

Incearca si www.profantasyt2.net :) iti da armat... xD Doar ca acum nu merge serverul.nu stiu ce are dar ma rog :-j