| nyancat118932 a întrebat:

Ce metode de copiat stiti?

Cele mai bune primesc FUNDA!

Răspuns Câştigător
| FallenAngelM a răspuns:

Pe telefon, dar trebuie sa ai grija cu telefonul
sub banca dar e veche
cu caietu sub ghiozdan
cu caietu chiar pe banca(eu asa fac sh am 8 si 9laughing) depinde si de profesor
cu copiutele in penar
pe ambalaju de sticla de apalaughingsh sticla in banca
cu servetele.adica scrii pe servetel in interior dar nu prea mult si il tii in mana ca si cum ti-ai sufla nasu. mototolit si sa ai grija sa nu se vada

bafta la copiat
dar totusi mai citeste si lectia 1-2 ori sa prinzi ceva ...ca poate daca te uiti pe copiuta iti aduci aminte ce ai citit si poate iti ramane si ceva in cap

ai grija:*

5 răspunsuri:
| κλάους a răspuns:

Iti pui creierul sa copieze ce scrie in caiet+carte. CREDEMA, merge foarte, foarte binewinking

| DanDannn a răspuns:

Nu iti recomand:

1.Pui fitzuica in soseta si te faci ca te legi la sireturi
2.Pui ca imagine de fundal la telefon niste informatii
3.iti scrii pe maneca,[pe dosul manecii]
4.pui copiuta pe leget
5.o lipesti pe spatele ghiozdanului.
6. o lipesti pe pix.
funda?

| loveanime059 a răspuns:

Uite o metoda foarte buna, pe care eu mereu am folosit-o si niciodata nu m-a prins niciun profesor...iti scrii toata lectia la jum caietului, si la test ii cer profesoarei tale daca poti sa scoti o foaie pentru ciorna, dupa scrie si tu ceva pe ea, si dupa intorci foaie si nu o sa se prinda ca a vazut ca ai scris tu pe ea, nu o sa creada ca ai copiat sau daca nu te lasa sa scoti o foaie, scoateti inainte sa incepa testul si mai asteapta putin, ca sa nu creada ca ai copiuta, dar nu cred ca nu o sa te lase sa scoti o ciorna...baftawinking
si eu ador sa copiez laughing

| MladinA a răspuns:

Ai auzit de pix cu cerneala invizibila? Ei bine ia-ti o foaie inainte de test, scrieti toare lectiile pe ea... La profesor ii spui ca e fituica, de e ceva eu arati ca-i goala!
Cand nu se uita dai cu luminita aia si poc. toata lectia ...Sunt in clasa a 8 si din clasa a 5 O SINGURA NOTA DE 9 ...LA MUZICA, nimeni nu e perfect.IN REST IN 4 ANI NUMAI NOTE DE 10 SI UNA SINGURA DE 9, SI N-AM INVATAT NICIODATA!