| MonyMoniq a întrebat:

Ce nume as putea sa-mi pun pe facebook? Ma numesc Maria Monica.( si vreau sa-mi pun numele fara numele de familie)Vreau idei!(funda!happy

Răspuns Câştigător
| Papaa a răspuns:

Mary monic :*
(dar scrie prima litera mare a doua mica a treia mare si tot asa si scrie "Monic" cu "k" la sfarsit pe mine nu m-o lasat dar scrie tuwinking

6 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

Mony Monikue happy sau
Merri Moni happy
Mary Maria si ultimul Marie de Monikue.
Am multi prietenii gen asa si toti cu Monikue laughing

| JustSimple a răspuns:

Maria Monica.

| Mirunikaa02 a răspuns:

Pai care e numele tau de familie.Eu te-as sfatui cu urmatoarele nume:Maria mik, Moni moniq, Maria♥♥, Mic Moniq. Sper sa-ti fi fost de ajutor. te pup

| Papaa a răspuns:

Mary monic :*

| dedede003 a răspuns:

Mony Monique

| ELISA1LISA a răspuns:

Marcela Moniky suna in franceza (ce se citeste se)