| ingerashul a întrebat:

Ce nume de fete si baieti va plac?
dar sa fie straine... pup

Răspuns Câştigător
| brunetzika_6738 a răspuns:

De fata:chaterine
de baiat:justin
imi plac ff multlove struck

37 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

La fete imi place numele Aghata iar la baieti Johnatas... iar ca nume de familie imi place la nebuie Sarkozylaughing

| inna a răspuns:

Roberto si Sofia.

| MisterKat a răspuns:

Valetine, Jasmine, Loredana, Robert, Sarah, Natasha, Katja,- nume de fata
Darius, John...nume de baiat

| costyn162 a răspuns:

Imi place foarte mult numele masculin Zac dar si Michael, Lucas, William... Iar femninie Vanessa, Ashley, Mayte, Lorena...

| monyk a răspuns:

Buna, de fete:Carolina, Betty, Jennifer, Helen, Alice, de baieti:Carlos, Juan, Eduardo, Willy, Mike, Bill...

| Klara a răspuns:

Imi place Yanna, dar nu ma intreba de ce natie e numele thinking

| brunetzika_6738 a răspuns:

De catelusi?

| juniper a răspuns:

De fata: Abigail imi place foarte mult.
De baieti: Ron, Wayne, nu mai stiu.

| clawss a răspuns:

Sara si Lucas

| bulebule a răspuns:

Gheorghe.

| a2 a răspuns:

Michael... mihai pe romaneste si yana love struck

| abril a răspuns:

De fete:Selena, Abby si Melinda.
De baieti:Wayne, Michael si Joe.

| Mihaela_2782 a răspuns:

La baieti: Benjamin, Kevin, Jake
la fete: Ashley, Jasmine

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Sora mea lucreaza in casa la o familie de irlandezi si pe fata irlandezei o cheama : Mairead asa se scriee dar de pronuntat, se pronunta : Moreit :X mie una imi place

Iar numele Maya imi place sau Abby
Sau tot de fata :
Teresa si se pronunta (Ciuisa)
Ariana
Si de baietiii:
Antonio
Adriano...

| unavailiable93 a răspuns:

Pentru fete : Amy, Sarah, Anna.
Pentru baieti : Joey, Billy, Toby.

| Rose_2860 a răspuns:

Brielle, Rose, Maddie, Britney, Kim(berly).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rebeca, catalina, maximilian, sabin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baiat:vladimir
fetita:enya

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alessia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place de fete numele de Aydan(nume turcesc)Ravi(indian si se pronunta Rahve), mai imi place numele :Catrinell, Medana, Judith, Courtney
iar de baieti:Kurt, Michael, Carlos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kayra-nebahat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fete:jimena, catalina, miley,
baieti:justin, jack, santos, eduardo,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai de fete mie`mi plac: Jessica, Renata, Rebecca, Erika, Maya, Amalia, Analia, Yanna, Vannessa, Debora, Jennifer, Bella, Solange, Lorena, Annemarie, Helena, Alicia, Isabella, Elisa, Maria-Teresa, Natacha, Jasmynne,, Clara, Aymar, Karina, Ingridtz, Marimar, Marisela, Kristinne si multe multe altelee love struck.

Si de baieti: Francesc, Cesc love struck, Francisco, Max, Willy, Mike, David, Xavi etc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stau si ma gandesc ce nume sa-i pun fetitei mele...Consuelo...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fatatonguee fetita mea o Jessicadar imi mai place si Sarah, Jeniffer, Samanta, Melissa, Miriam
De baiatbig grinylan, Roberto, Aaron, Justin...sint o multime

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yasmine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fete imi place, raisa, ramira (samira) de baieti am mai multe dar nu sunt straine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place numele rebeca care inseamna stralucind cu faia si roberto care este de firma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De baieti :Angel si David :X:X:X si pentru fete:Emma, Nicole, Jazmin, Vanda, Salage si Ioana (numele meu)