| Alina_8281 a întrebat:

Ce nume i`as putea da unui personaj imaginar? ( sa nu fie chiar de copil, Urechila, Setila laughing etc. dar nici chiar ...rebel daca pot zice asa : Emo Girl. sau asa ceva laughing) Si ce caracterizari ar fi potrivite pentru acest nume?

8 răspunsuri:
| FunKyPunKyGirl a răspuns:

Missy,Luvy,Heart,Sunny,Runny,Cry,My,Bea,Bee,Micy,Lee,Kissy

| VORTEX a răspuns:

Whisper

| ruxi1728102 a răspuns:

Mai bine iesi afara si fa-ti prieteni reali!laughing

| Ỷηηєs a răspuns:

Poi Eu as alege BillBao sau Fl0uke[asta`i un amic]:pbatting eyelashes...Si caracterizari? pai sa vedem:Frumos,prietenos, vulcanic, vorbaretz si talentat:devil):*

| ImpotrivaSistemului a răspuns:

Aaaa? Pentru ce iti trebuie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prieten imaginar? Ciudat :-? Hai sa intru in joc oricum :))
Sa zicem...Renée - fata foarte frumoasa si misterioasa (mereu am asociat numele asta cu un personaj din desene animate care arata asa:)) http://i215.photobucket.com/....../Mew56.png )

| larisa_2841 a răspuns:

Am eu ceva...de exemplu. evelyn(e din germana). caracteristici: o fata modesta, retrasa si cu putini oameni langa ea ce vor sa o ajute

| dannydann a răspuns:

Desteptozaur...laughing