| Alee_6805 a întrebat:

Ce nume va plac cel mai mult dintre Alexandra, Andreea sai Ramona la fete? Si la baieti:Gerge, Mihai si Sergiu? Cum sa-r potrivi numele fetelor cu cel al baietilor? Eu zica ca:Al-Ge, An-Se si Ra-Mi. Voi ce parere aveti?

6 răspunsuri:
| winchesters a răspuns:

Bunahappy
Cred ca ar suna mai bine asa:
Alexandra-Sergiu
Andreea-Mihai
Ramona-George
Asa.si din cele 3 nume de fete e mai frumos Alexandra, iar de la baieti Mihaihappy
Funda?batting eyelashes:*
Tzuck!:*

| byancacool a răspuns:

Alexandra si Mihai

| Buteerflii a răspuns:

Ramona si sergiu

| tesss a răspuns:

Pai numele meu ramona al 2 cu sergiu!

| firefox6 a răspuns:

Cel mai fain e sergiu! de 1000 de ori ( prietenul meu e sergiu) si se potriveste cu maria ( eu sunt maria). kiss

| balonasdeguma a răspuns:

Rammona si Sergiu