| HeadUpAndSmile a întrebat:

Ce parare aveti despre Justin Bieber?

Răspuns Câştigător
| Luissa123 a răspuns:

Eu nu cred deloc ca e ce a zis takocska ...adica de ce ar mai fi selena gomez cu el? apropo imi plac mult melodiile lui si nici el nu e urat dar nu sunt o fata nebuna...

29 răspunsuri:
| MyFavoriteAvatar a răspuns:

Nu stiu de ce lume face glume pe seama lui...Mie imi place justin timberlaketongue

| NuDauFunda a răspuns:

E o cantareata fara voce, iar melodiile sunt naspa.

| ScheißeBeMine a răspuns:

Nu il urasc dar nici nu imi place, am ascultat candva baby dar... neah, 2 melodii
Oricum sunt fan Lady Gaga, nu JBwinking

| Damasc a răspuns (pentru ScheißeBeMine):

Cred ca si daca ziceai ca esti fan mr juve tot erai privit cu alti ochi...dar lady gaga? Las-o-n colo.Esti o rusine ca barbat! RUSINE!

| ScheißeBeMine a răspuns (pentru Damasc):

Stii, nu cred ca ar trebui sa iti pese cine este idolul meu pana la urma

| Damasc a răspuns (pentru ScheißeBeMine):

Ups,te-ai atacat, asta inseamna ca idolul tau chiar este mr. juve!

| ScheißeBeMine a răspuns (pentru Damasc):

Nici macar nu stiu cine e juve asta si deja mi-l bagi pe gat, hai treci in alta parte

| HeadUpAndSmile explică (pentru Damasc):

Marsh d'aici manelistule!

| Damasc a răspuns (pentru HeadUpAndSmile):

Preistorico,faceam o gluma, eram ironic, stii ce e asta? Kill yourself cu poza lu' bieber la piept.

| HeadUpAndSmile explică (pentru Damasc):

Stiu si eu ce e aia ironie si crede-ma tu nu erai ironic!

| Damasc a răspuns (pentru HeadUpAndSmile):

Ooo atunci ce mai pot spune, m-ai prins, manelele E viata mea!

| HeadUpAndSmile explică (pentru Damasc):

Mda... mai bine tac!

| HeadUpAndSmile explică (pentru ScheißeBeMine):

Si mie-mi place Gaga...

| Damasc a răspuns (pentru HeadUpAndSmile):

Of,cand devenea mai interesant...

| Takocska a răspuns:

Sincer homosexulabig grin

| HeadUpAndSmile explică:

Am uitata sa mentionez: cea mai apropiata idee de-a mea funda:X

| EcstasyW a răspuns:

E un mare gay infectbig grin

| Cookie21 a răspuns:

Mi se pare un papa-lapte :/

| Cookie21 a răspuns:

Este destul de dragut,dar nu " Vaai, e Justin Bieber, aaaaaa!"

| HeadUpAndSmile explică (pentru Cookie21):

Ce prefacatorie! mai sus ai spus ca e un papa-lapte...

| Cookie21 a răspuns (pentru HeadUpAndSmile):

Cineva nu isi poate schimba parerea sau ce? Este o lume libera, draga!

| HeadUpAndSmile explică (pentru Cookie21):

Cu asta sunt de acord da' nici sa-ti schimbi parerea de pe o zi pe alta...tongue

| steffyboy a răspuns:

E un homosexual

| Blacksaber a răspuns:

Gaybig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o legumă behăitoare :/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!

Nu arată așa de bine,nici vocea nu îmi placr fiindcă este de fată,sincer nu am nimic personal cu el,dar nu îmi place,deoarece se face remarcat prin acele știri pentru faimă care această faimă ma făcut să sufăr mult și îmi displace,dar de el nu îmi place fiindcă are prea multe știri comericiale,are voce cam..., și arată cam urât, fundă? Am fost sinceră!

| camyy99 a răspuns:

Pai e un cantaret foarte bun si chiar daca unii zic ca e,, homosexual'', mie tot imi place!