| Drsss a întrebat:

Ce parera aveti de Wizz Air? O sa zbor pentru prima data cu ei. Stiu ca e o companie low-budget. Cei ce ati zburat cu ei, cum vi s-a parut?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Am mers de 3 ori cu ei si nu au fost probleme de nici o natura mentionata de tine. Avioanele curate si par lustruite in exterior au un luciu remarcabil

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Aia au lasat romani in Milano fara sai preia din cauza problemelor cu cimitirul din RO unde au venit scarbimile maghiare sa puna saci de gunoi pe crucile eroilor din razboi

| Drsss explică (pentru mgtow):

Cu tot respectul dar eu am cerut o perere despre cei care au mers, nu despre cimitir si razboi.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Au avioane ok, destul de noi.
Insa ca si servicii probabil sunt cea mai de rahat companie aeriana.
Zboara in cele mai de rahat aeroporturi si au mereu intarzaieri de ore

| mgtow a răspuns (pentru suntserios):

Am mers de 3 ori cu ei si nu au fost probleme de nici o natura mentionata de tine. Avioanele curate si par lustruite in exterior au un luciu remarcabil

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Nu am zburat cu ei. E low-cost, te duce din punctul A in punctul B, nu e cine stie ce confort sau servicii dar au avioane relativ noi. Pentru destinatii europene deci 2-3 ore de zbor e OK.