| Danutza_9659 a întrebat:

CE parere aveti de Adela Popescu?

Răspuns Câştigător
| madalinutza a răspuns:

Bunabig grin pai am o parere destul de buna despre ea, este foarte talentata, si la cantat si la actorie, si arata si foarte binehappy
mi-a placut mult de ea cand a jucat in "Numai Iubirea" happy

12 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

O ador.imi plac melodiile ei si e si o draguta.munceste mult in tot ceea ce face.merita apreciata!:X

| rosto a răspuns:

Mi se pare prefacuta si nu stiu, parca prea o lauda astia si o promoveaza ca fiind inocenta si frumoasa, ceea ce mie nu mi se pare deloc.

| Anileda a răspuns:

Hmm...
Imi place cum canta, ca in rest la talent actoricesc nu mi se pare cine stie ce.

| lovefan a răspuns:

Buna. Adela Poescu mi se pare o cantareata si o actrita foarte buna careia ii place si pune mult suflet in ceea ce face. Ii place viata si e un model bun de urmat. In plus, arata foarte bine.

| Betty18 a răspuns:

Imi place cum canta, dar si ca actrita. oricum mie personal mi se pare mai buna diana dumitrescu, dar nici adela nu e rea

succes

| DacaVreiSaVeziNimikTeRogSaDaiUnCLICK a răspuns:

Este o actrita remarcabila si canta extraordinar
din serialul iubire ca-n filme am admirat-o
pune suflet in tot ceea ce face si pot spune ca e favorita mea
parerea celorlalti nu conteaza pentru mine -eu raman la opinia mea
tu?

| DacaVreiSaVeziNimikTeRogSaDaiUnCLICK a răspuns:

Numai iubirea ***

| vidyalove a răspuns:

Http://romania-serials.forummagic.net un forum cu actorii vostri preferati din serialele romanesti.Haide veniti sa va distrati pe Romania serials.Acolo puteti gasi la download seriale romanesti , indiene , coorene, desene animate si multe altele.Tot ce trebuie sa faceti este sa va inscrieti si sa fiti activi.Jocurile, galeriile , muzica si alte sectiuni din forum sunt nerabdatoare sa fie rasfoite de catre voi.Deoarece forumul este la inceput avem concursuri de administratori si moderatori .Cei care doresc pot sa se inscrie si in concurs .De asemenea o alta serie de alte concursuri va asteapta.Deci ce mai asteptati intrati pe http://romania-serials.forummagic.net

| Mitchi a răspuns:

Este o femeie minunata care a reusit sa-si castige respectul de catre multi oameni! A avut multe concerte si s-a facut cunoscuta inca de mica.Adela este o persoana deosebita cu multe calitati si asta o demonstreaza pe zi ce trece ca este buna, draguta, canta foarte frumos si esti o actrita inascuta

| α¢α∂єℓℓα a răspuns:

Pai! Foarte Buna!
Extraa!
Maximmm!
Ultraa!

| cucalic a răspuns:

Nu imi place de ea. a devenit o figuranta si o prefacuta

| Lexya a răspuns:

ESTE CEA MAI tare, pur sh simplu o iubesc, este idolul mhea, este frumoasa, talentata, canta super, danseaza super:X:XNUMAI LAUDE DESPRE EA