| Bhaa a întrebat:

Ce parere aveti de cantareata Avril Lavigne si de muzica ei?

Răspuns Câştigător
| Dutsii a răspuns:

O Ador :X:X

5 răspunsuri:
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

E o wannabe rockeriţă, cu nişte cântece cu versuri simple.

| SingleStarOnTheSky a răspuns:

Mie imi place de ea...imi plac cantecele ei :X.Si la partea cu look-ul sunt de acord cu mitsuri10.

| Mitsuri10 a răspuns:

Pai look-ul este dupa mine foarte ok.Dar nu-mi plac de la ea decat vreo 2-3 melodiithinking Dar asa in general mi se pare in regula. Sper ca te-am ajutat.winking

| LaraClarice a răspuns:

Pai.e draguta si are o voce buna

Http://www.ptroa.co.il/petition/ semnati petitia si dati-o mai departe

| LaraClarice a răspuns:

Pai.e draguta si are o voce buna

Http://www.ptroa.co.il/petition/ semnati petitia si dati-o mai departe