| deni_3103 a întrebat:

Ce parere aveti de guma de mestecat?

Răspuns Câştigător
| Maria02 a răspuns:

E buuna...da mnoh.nu prea sanatoasa. unora le place sa mestece la nesfarzit guma laughing☺.iar altora le place, dar cu o masura.si mie imi place, dar cand nu mai e buna o arunc intr-un fel, nu prea-mi pace da mnohbig grin...parerea mea☺♥

6 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Unele dintre ele iti dau respiratie proaspata si au un gust mentolat, dar oamenii care mesteca prea multa guma ma enerveaza.
Tu ce parere ai?

| Epurean a răspuns:

Renunta la ea.E doar o "adunatura" de toxine

| Lollάღ a răspuns:

Cauciuc
Si ma gandesc la colega mea Mihaela care mesteca 10 gume pe zi laughing.

| xqDemiiLovato a răspuns:

Ce intrebarelaughing
Este buna
Dar nu`s obsedata de ea.

| nickmadd a răspuns:

O inventie foarte interesanta si care a avut nevoie de multa inteligenta pentru a fii descoperita

| TonyGamesLion a răspuns:

Stiu e doar pentru a mirosii gura mai bine dar in rest nu e buna!