| mcrenma a întrebat:

Ce parere aveti de internetul prin modem de la vodafone?

8 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu functioneaza intotdeauna, depinde de zona.

| Bishop a răspuns:

Am modem de la vodafoe mobile conect si nu prea ma multumeste, adica am viteza de 3, 6 mb dar imi descarca cu 13kb... dr poate e si de la pc-ul meu... m-au dezamagit, dar sunt si lucruri bune, ca nu iti cade netu.

| Bishop a răspuns:

Dai rds-ul pe vodafone? nu te sfatuiesc...

| astertix09 a răspuns:

E bun in zona 3g
in alte zone se numeste nevroza nu internet
acum am alt provider
am avut experienta asta
uite
http://www.youtube.com/watch?v=Q0-LRBZpSYc
iti jur ca 7 minute i-a luat paginii sa raspunda
uite cam in cat timp poti intra pe yahoo cu vodafone in afara acoperirii 3g
http://www.youtube.com/watch?v=nF31IT0hiPc
si pe gmail
http://www.youtube.com/watch?v=py2n7tesUt4
La date sta mai bine Orange
Nu am testele de viteza sa le vezi in afara acoperirii 3g dar cel putin cu el poti sa citesti o stire sau sa trimiti un mail. Iar in 3g zboara
Folosesc de la Orange wap unlimited pe telefon si pot sa iti spun ca e super. Raspunde bine in orice zona.

| mcrenma explică:

Pai il iau pentru acasa. Adica in loc de RDS.

| mcrenma explică:

Mi-a trecut si mie prin minte asta. Dar m`am gandit ca il mai pot lua dupa mine. (am notebook).

| Slowmotioon a răspuns:

Sincer cam slab pentru cei care nu sunt in aria de acoperire 3g dar pentru cei ce sunt in acea zona e excelent si se misca frumos, dar uneori probleme de conexiune, intr-adevar e bun daca ai modem portabil mai ales pentru un laptop daca mergi la un drum lung dar nu se stie daca vei avea semnal bine o sa ai cev dar ft slab, dar eu unu nu mas baga(succes)

| nicko a răspuns:

Am de la romtelecom si sunt f multumitawinking