| alexx102428 a întrebat:

Ce parere aveti de Motivation Romania?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

O idee foarte buna, ma bucur ca macar ceva bun se face in Romania, se poate face mai mult dar ne facem ca suntem indiferenti

suntserios
| suntserios a răspuns:

Logic ca una foarte buna. tot respectul pentru cine ajuta niste oameni cu disabilitati care au de infruntat niste greutati greu de imaginat pentru restul dintre noi

| georgyanaaa a răspuns:

Este foarte bine ca macar o sansa s-a putut oferi tuturor persoanelor cu dizabilitati si pot macar incerca o alta experienta din viata lor si este o placere de a juca pentru ei

| Thedarklightofthemoon a răspuns:

Este o idee buna

| Giulyana_Giuly_1991 a răspuns:

Naiba stie