| selef a întrebat:

Ce parere aveti de serialul House M. D?

Răspuns Câştigător
| vololo a răspuns:

SUPER TARE FILMUL...AI CE INVATA DE LA EL SI MEDICAL SI CA EXPERIENTA DE VIATA

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Am avut o pasiune pentru el, am facut rost de toate episoadele si cateva saptamani ne-am uitat zilnic la cate doua episoade. la un moment dat mi s-a parut ca incep sa-si aleaga cazuri imposibile, ca nu mai puteam urmari mecanismul prin care ajungeau la diagnostic si, incet-incet m-am plictisit. Am si acum vreo 10 episoade pe care nu le-am vazut.

| Dara a răspuns:

Imi place, e... traznit! happy

| moonY a răspuns:

Singurul serial pe care il urmaresc.stii cand s-a difuzat sezonul II, pe AXN, in 2 zile?
n'am ratat nici un episod, am stat in fata televizorului 11 ore/zi, timp de 2zile!

| Selena a răspuns:

Foarte tare

| elinea a răspuns:

Super interesant!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt dependenta. era sa mor de nerabdare anul trecut, in vacanta de vara, asteptand urmatorul sezon, stiind ca doctor House fusese impuscat.