| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre anti virusul AVG?

10 răspunsuri:
| G a răspuns:

Eu il folosesc si e bun.

| ancutsa410 a răspuns:

Eu ala il am.depinde care e...
oricum nu am activat nici un atvirus momentan
shhht!:-s [[poate m aud virusii si ma ataca]]laughing
glmbig grin si referitor la intrebarea ta, e destul de bun.adica mie imi place ca nu-mi merge grew pc de la el,

| marrr a răspuns:

Eu il folosesc si mi se pare foarte bun, desi altii zic ca nu este. Pana la urma, ceea ce ii da unui antivirus "bunatatea" este numarul de virusi pe care-l poate sterge. De aceea e bine sa facem update-uri, sa fie si el la curent cu virusii care circula pe internethee hee. Eu am avut doi troiani de care m-a scapat si imi mai gaseste si alti virusi, dar mereu ii sterge.

| Zady a răspuns:

Este destul de bun insa eu ti-as recomanda sa incerci avira...cred ca este mult mai bun

| RaR a răspuns:

Este foarte bun mai ales avg 9. 0 eu am windowsul de 2 ani si nu am probleme

| Alex0194 a răspuns:

Am folosit mai demult si nu-mi zicea ca as avea ceva virusi dupa aia am pus avast si ma anunta incontinuu aproape ca am virusi si i-am curatat...deci nu e bun de nimic, eu unu recomand avast

| zerozero a răspuns:

E cam paranoic, detecteaza multe programele ca virusi chiar daca ele sunt curate... Recoamnd Avast! (sau Linux)winking

| Yone_5447 a răspuns:

Am avut AVG dar nu a fost prea bun. Ti as recomanda Nod32.happy

Răspuns utilizator avertizat
| AnonimDinRomânia a răspuns:

Cel mai BUN anti-virus GRATIS! Il folosesc de 1 an si nu mi-sa virusat Windows-ul.