| NoNaamexD a întrebat:

Ce parere aveti despre cartea : "Fantomele ne stiu toate secretele" de Megan Grewe? Merita cumparata? Am nevoie de cateva impresii, fundita big grin!

Răspuns Câştigător
| InnocentLoovee a răspuns:

Salut,
In carte este vorba despre o fata, Cass, care are prieteni fantome, cu restul nu se intelege. Cativa fosti colegi morti, si sora ei, Nu mai stiu cum o chema, ceva cu L. In fine, si la un moment dat un coleg, Tim, observa ca e ceva ciudat la ea, ca afla secretele tuturor, pentru ca fantomele ii ziceau toate secretele.Si dupa ce ii afla secretul, o roaga sa vorbeasca cu mama lui moarta. Spiritul mamei sale fiind inca in casa.
E foarte frumoasa cartea, merita sa ti-o iei. Eu mi-am luat-o mai de mult, atunci se numea "Las-o mai moale cu fantomele".
Bafta!
Pa, pa :*.

| NoNaamexD explică (pentru InnocentLoovee):

Multumesc mult pentru timpul acordat de a-mi raspunde, si, de asemenea, vei primi un mic cadou de la mine : fundita iti apartine big grin

| InnocentLoovee a răspuns (pentru NoNaamexD):

Nu ai pentru ce. Si multumesc. :*

3 răspunsuri:
| mary03 a răspuns:

Da intr-adevar este o carte interesanta si merita cumparata:X exact cum ti-a zis innocentlovee este vorba de Cass si sora ei Paige care a murit innecata.