| HenkyPenky a întrebat:

Ce parere aveti despre cartile lui Stephen King? Care v-a placut cel mai mult si ce parere aveti, daca ati citit-o, despre Shining? Merita citita? O am pe noptiera de ceva vreme si nu stiu daca sa ma apuc de ea sau nu laughing.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac la nebunie cartile scrise de Stephen King, de aceea e autorul meu preferat.''Shining'' cu siguranta merita citita, mi-a placut si m-a facut sa nu mai pot dormi noaptea cam vreo saptamana big grin
Nu stiu care carte mi-a placut cel mai mult, deoarece fiecare are farmecul ei (si inca nu i-am citit toate cartile), dar as alege ''It''.

7 răspunsuri:
| mistikk a răspuns:

Salem`s Lot!

| Florescu_Paul_1997 a răspuns (pentru mistikk):

Si eu l-amn citit.E mult mai de groaza decat Shining chiar daca prima jumatate a cartii descrie activitatile oamenilor, intriga a fost fabuloasa, spectaculoasa, infricosatoare.Cel mai dur roman cu vampiri.

| Florescu_Paul_1997 a răspuns (pentru mistikk):

,,Ma refeream la Salem's Lot''si eu l-amn citit.E mult mai de groaza decat Shining chiar daca prima jumatate a cartii descrie activitatile oamenilor, intriga a fost fabuloasa, spectaculoasa, infricosatoare.Cel mai dur roman cu vampiri.

| valentingb a răspuns:

Mai bine nu, m-am trezit intr-o noapte (cand ajunsesem pe la mijlocul cartii, cimitirul animalelor) si am,, vazut'' un zombi, sa-i zicem, am inghetat de frica era sa mor acolo.A durat 5 minute sa apas o tasta la telefon sa fac lumina...
Ai grija.

| HenkyPenky explică (pentru valentingb):

Haa laughing E bine atunci. Caut de ceva vreme o carte sa bage panica in mine. tongue Mersi big grin

| GalaxyHero a răspuns:

Geniale! Asta e parerea mea. Cat despre "Shining", chiar merita citita, este exceptionala, crede-ma>big grin

| HenkyPenky explică (pentru GalaxyHero):

M-am apucat de ea de 2 zile si nu prea pot sa o las din mana happy. Mersii happy